پیام نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی به مناسبت افتتاح مدرسه حج خواجه نفس (غرب استان گلستان)

پیام نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در جلسه افتتاحیه مدرسه حج خواجه نفس (غرب استان گلستان) به صورت ویدیویی پخش شد.

پیام نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی حجت الاسلام و المسلمین عبدالفتاح  نواب در جلسه افتتاحیه مدرسه حج خواجه نفس (غرب استان گلستان) به صورت ویدیویی پخش شد.
ایشان ضمن اظهار مسرت از تاسیس مدرسه حج خواجه نفس و عرض خدا قوت به کلیه خادمین فرهنگی حاضر در جلسه نقش آنان را در ایجاد فضای معنوی و تحول روحی زائران بیت الله الحرام بسیار اساسی خوانده و تاکید نمودند،  مدارس حج بحمدالله توانسته در رشد علمی خادمین فرهنگی قدم‌های مثبتی بردارد.
حجت الاسلام والمسلمین نواب با اشاره به خدماتی که بعثه مقام معظم رهبری به خادمین فرهنگی اهل سنت ارائه می‌نماید اشاره نمودند این خدمات در خیلی از مواقع فراتر از خدماتی است که به روحانیون شیعه ارائه می‌شود و این به دلیل فضای وحدت و همدلی است که به برکت رهنمودهای امامین انقلاب در کشور مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد.
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از جناب حاج آخوند قربان محمد اونق مسئول مدرسه حج اعظمیه بندر ترکمن (غرب استان گلستان) و همچنین جناب حاج آخوند محمد اراضی که مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب در خواجه نفس را برای مدرسه حج در اختیار گذاردند.
برای مدیر جدید مدرسه حج جناب حاج آخوند درخشنده توماج و دبیر آن جناب حاج آخوند داوود بلکفه آرزوی موفقیت در ارائه خدمت به زائرین بیت الله الحرام را نمودند.
ایشان در پایان با اشاره به جنایت‌های رژیم منحوس و غاصب اسرائیل از خداوند بزرگ نابودی دشمنان و نجات مردم مظلوم غزه را خواستار شدند و برای اتحاد و همبستگی بیشتر مسلمانان دعا کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران